Yasal Uyarı

Sitemiz gerekli güvenlik önlemleri alınmış ve altyapısı güçlü olan adreslerden biri olarak çalışmaktadır. Sitemize giriş yapan her ziyaretçi kullanıcı adı ve şifre ile hızlı bir şekilde kayıt yaptırmaktadır. Aynı zamanda özel chat odaları kesinlikle üçüncü kişiler tarafından izlenmemektedir.

Böylelikle kullanıcılarımız güven içerisinde muhabbetin keyfini çıkartmaktadır. Bunun yanında www.muhabbet.org sitemiz mobil ve web kanalları üzerinden de hizmet vermektedir. Tüm yasal düzenlemelere uygun şekilde faaliyet gösteren adresimiz mülkiyet haklarını korumaktadır.

Kaliteli Hizmet Veren Sohbet Sitemiz

Sitemiz gelmiş geçmiş en kaliteli chat sitesi olarak yayınlarına devam etmektedir. Yasal uyarılar kapsamında tüm kullanıcılar güvenli bir şekilde muhabbet etmektedir. Kullanıcıların her birinin hakkı sitemiz tarafından korunmaktadır. Aynı zamanda nickname ile kayıt olan kullanıcıların tamamı gerçek kişilerden oluşmaktadır.

Böylelikle herhangi bir kandırma olayı meydana gelmemektedir. Kullanıcılar hazırlanan özel odalar içerisinde keyifli mesajlaşmalar gerçekleştirmektedir. Üstelik bu sohbetler, mesajlaşma bitimi sonunda anında sistem tarafından yok edilmektedir. Konuşmaların hiçbir saklanmamaktadır.

Güven İçerisinde Sohbet Etme Ortamı

Güven içerisinde muhabbet etmek isteyenler için sitemiz baştan sonra kendi alanında hizmet oluşturmaktadır. Aynı zamanda toplu sohbet odaları içerisinde de herhangi bir dolandırıcılığa karşı önlem alınmaktadır. Sistemimizde hakaret ya da pornografik içerikler engellenmektedir.

Böylelikle kullanıcılarımızın her biri kaliteli ve güvenli sohbetin keyfini çıkartmaktadır. Aynı zamanda fikri mülkiyet haklarının tamamı koruma altında sitemizde yer almaktadır. Kaliteli yazılım ve arayüz çalışmaları ile beraber sistemimiz içerisindeki tüm araçlar kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Sesli ve Görüntülü Sohbet Araçları

Sitemiz çeşitli sohbet kopyalama ya da ekran görüntüsünün alınmasına karşı özel arayüz çalışmaları geliştirmektedir. Aynı zamanda sayfa içerisinde yer alan tüm kategoriler ve kullanım araçları güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Sesli sohbet başta olmak üzere ilk olarak görüntülü sohbet alanında yasal düzenlemeler hazırlanmaktadır.

Kişisel bilgilerin korunması sitemiz tarafından sağlanmaktadır. Bunun yanında isim değişikliği ya da profil değişikliği alanında da inceleme yapılmaktadır. Kullanıcılar başka kullanıcıların görsellerini kopyalayamamaktadır.

Bu anlamda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri tüm kullanıcıların haklarını sonuna kadar korumaktadır. Sitemiz güven içerisinde çalışmaktadır.

sohbet siteleri
DMCA.com Protection Status